Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Zapraszamy na pierwszy pokaz bez barier! Przepiękna "Młodość" w Kinie Muranów!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Zapraszamy na pierwszy pokaz bez barier! Przepiękna "Młodość" w Kinie Muranów!

Zapraszamy na pierwszy pokaz bez barier! Przepiękna "Młodość" w Kinie Muranów!

20 stycznia(środa) godz. 17:30 - Kino Muranów - pokaz filmu "Młodość" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, cena biletu: 15zł"Młodość" bez barier


Serdecznie zapraszamy na inaugurację kolejnego roku kultury bez barier! Już w najbliższą środę pokaz "Młodości" Paolo Sorrentino - przepięknego filmu, który ogląda się z zapartym tchem.
Pokaz odbędzie się 20 stycznia w środę w Kinie Muranów, ul. Andersa 5. UWAGA! Zmiana rezerwacji: Prosimy o rezerwację miejsc u Ani Żórawskiej, ze względu na ograniczoną ilość sprzętu:

e-mail:rezerwacje@kulturabezbarier.org

tel/SMS: 512 396 475


Bilety zarezerwowane można kupić najpóźniej na 30 minut przed seansem.


Najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem “Wielkiego piękna” to dzieło majestatyczne, olśniewające wizualnie i muzycznie, pełne emocji i błyskotliwego humoru. "Młodość" to  opowieść o gościach- celebrytach spędzających czas w luksusowym hotelu  u podnóża Alp.
Najważniejsi dla Sorentino są dwaj przyjaciele - wybitny kompozytor (Michael Caine) oraz słynny reżyser (Harvey Keitel). Pierwszy, powoli rezygnuje z życia i swych pasji, nie chce dyrygować nawet dla królowej; drugi, wciąż niezwykle aktywny, szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. A wokół przyjaciół niezwykła plejada postaw i marzeń.  Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli, a spędzający czas na sportowej emeryturze Diego Maradonna w niczym nie przypomina już światowej klasy piłkarza.
Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości.Galeria zdjęć

  • Kadr z filmu

    Kadr z filmu "Młodość", fot. Gianni Fioritto

Powrót do: Aktualności