Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Własne życie, własne iluzje

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Własne życie, własne iluzje

Własne życie, własne iluzje

Iwan Wyrypajew "Poza Ciszą i Ciemnością"
plakat spektaktlu iluzje

Ta historia może zdarzyć się każdemu i dlatego, w każdym chyba widzu, potrafi pootwierać drzwi, za którymi kryją się marzenia i demony. Ta historia może zdarzyć się zawsze i wszędzie, jest poza miejscem i czasem i dlatego, każdego chyba widza, zmusza do wysiłku, do rozpoczęcia wewnętrznych poszukiwań tego, co naprawdę jest i tego, co się tylko wydaje. Ta historia dotyka, budzi to, co intymne, ale budzi nie przez szok, wulgarność czy agresję. Budzi przez muśnięcie, uśmiech, zdziwienie, przez przypomnienie o miłości.

 
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zaprasza widzów niewidomych, niesłyszących i głuchoniewidomych na, dostosowane do ich potrzeb, „Iluzje” Iwana Wyrypajewa. Spektakl, opatrzony napisami dla niesłyszących, zostanie wystawiony 15 października (poniedziałek) w Teatrze na Woli (Warszawa, ul. Kasprzaka 22). Początek o godzinie 19.00.
 
 
Audiodeskrypcji na żywo, tym razem, nie będzie. Twórcom spektaklu i nam wydaje się, że, w trakcie jego trwania, bardziej by ona przeszkadzała, niż pomagała. Tekst niezbędnej do zorientowania się sztuce audiodeskrypcji zostanie wysłany mailem do każdego niewidomego i niedowidzącego widza dwa dni przed spektaklem, a więc z sobotę.
 
Bilety, w ramach projektu „Poza Ciszą i Ciemnością” kosztują 15 złotych.Liczba miejsc jest ograniczona, bardzo ograniczona, prosimy więc o wcześniejszą ich rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje Robert Więckowski, a można ich dokonywać
 
Lub telefonicznie:  22 486 96 42 wew. 4

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Galeria zdjęć

  • plakat - Iluzje

    plakat - Iluzje

Powrót do: Aktualności