Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Teatrosfera bez barier w Teatrze Nowym w Poznaniu!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Teatrosfera bez barier w Teatrze Nowym w Poznaniu!

Teatrosfera bez barier w Teatrze Nowym w Poznaniu!

1 grudnia (wtorek) o godz. 17:30 zapraszamy osoby niewidome i niesłyszące na dostosowany do ich potrzeb spektakl „Dzieci zony” w reżyserii Jacka Grzegorza Reszki opatrzony audiodeskypcją i napisami dla niesłyszących!Dysponujemy 10 bezpłatnymi biletami dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu, którzy pozytywnie odpowiedzą na nasze zaproszenie!

Bilety można zamawiać u Ani Żórawskiej. Tel. kom 512 396 475, rezerwacje@kulturabezbarier.org

 

Opis spektaklu:

Reżyser utrzymuje, że pointa tego przedsięwzięcia będzie zaskakująca, ale i śmieszna. - Lubię teksty pobudzające mnie do śmiechu i do refleksji – mówi reżyser - To jest historia o świecie, w którym wszystko odbywa się pod lufą karabinu, Nagle pojawia się ktoś z wolnego, na pozór, świata i wywołuje "bałagan". Paweł Binkowski, aktor w "Dzieciach zony" występujący w roli inspicjenta i jako głos z megafonu, spektakl przyrównuje do... "Seksmisji", ale na odwrót. - Tu są sami faceci, którzy wypełniają również życiowe role kobiet - mówi. Patrząc na nich widzi się braci Marx ale w ...Korei Północnej i w absurdach rodem z PRL-u - konkluduje.

  

Projektu „Teatrosfera bez barier” jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.


Logo programu Kultura DostępnaLogo MKiDN

Galeria zdjęć

  • Zdjęcie ze spektaklu

    Zdjęcie ze spektaklu "Dzieci zony",fot. Jakub Wittchen

Powrót do: Aktualności