Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Stolica walcząca

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Stolica walcząca

Stolica walcząca

Muzeum Powstania Warszawskiego z audiodeskrypcją

 

 

To spotkanie z historią opowiadaną nie tylko eksponatami, ale i nastrojem, architekturą, dźwiękami. To opowieść o zrywie serc, o potrzebie wolności, o ludziach, młodości i chęci życia wtłoczonych w nieludzkie warunki wojny.

 

Fundacja Kultury bez Barier i Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszają na, opatrzone audiodeskrypcją, zwiedzanie niezwykłej ekspozycji poświęconej zrywowi niepodległościowemu z 1944 roku. Zwiedzanie odbędzie się 12 grudnia 2013 roku, początek o godzinie 17.00. Spotykamy się w szatni Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Grzybowska 70). Bilety kosztują 10 złotych, a liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o ich wcześniejszą rezerwację, zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska

 

e-mail: ania@kulturabezbarier.org

Tel: 22 100 36 94

 

Muzeum Powstania Warszawskiego to najbardziej znana w Polsce wystawa narracyjna, to stale szukający nowych form docierania do odbiorców sposób kultywowania pamięci o walczących przez 63 dni w Warszawie Żołnierzach AK, o atmosferze tamtych dni, o ich grozi i nadziei. To także pierwsze w Polsce muzeum udostępnione w ramach projektu Muzeum „Poza Ciszą i Ciemnością”.

 

Zapraszamy!

 

Galeria zdjęć

  • zdjęcie - zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego z audiodeskrypcją

    zdjęcie - zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego z audiodeskrypcją

Powrót do: Aktualności