Fundacja Kultury Bez Barier - Warszawa - Teatr Baj - Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Myszy w fortepianie, wiewiórki w surducie, trzy chomiki w dzbanie, a pytony w bucie… Kto mógłby w takim domu wytrzymać?! Tylko Doktor Dolittle, który bardzo kochał zwierzęta i jako jedyny człowiek rozumiał ich mowę. Na wiadomość o epidemii wśród afrykańskich małp wyruszył na Czarny Ląd, aby je ratować. Wraz z nim popłynęli nieodłączni: papuga Polinezja, piesek Jip, kaczka Dab-Dab i prosiątko Geb-Geb. Była to misja pełna przygód i niebezpieczeństw – spotkali groźnych wojowników, trafili do więzienia i walczyli z piratami. Zyskali też nowych przyjaciół.

 Przygotowany przez Teatr Baj „Doktor Dolittle” to kalejdoskop kolorów, świateł i dźwięków, to pełna dynamizmu i muzyki opowieść z wieloma zaskakującymi chwilami, to odważnie zrealizowana przeplatanka gry prawdziwych aktorów i animacji. Wszystko układa się w całość, która trafia nie tylko do dzieci, ale i do ich dorosłych opiekunów.


Zdjęcie ze spektaklu


Spektakl z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy odbył się 23 maja 2013 roku.


Spektakl został dostosowany do potrzeb widzów z niepełnosprawnością wzroku i słuchu przez Fundację Kultury bez Barier w ramach projektu „W kulturze bez barier – teatr” ze środków m.st  Warszawy.

 Dofinansowano ze srodków m. st. Warszawy

Logo m.st. Warszawy