Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Rodzina kinomaniaków - pokaz filmu Pokój

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Rodzina kinomaniaków - pokaz filmu Pokój

Rodzina kinomaniaków - pokaz filmu Pokój

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Poruszający dramat o intensywności najlepszego thrillera z oscarowymi kreacjami aktorskim.

 

16 kwietnia (poniedziałek) godzina 17:30, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od Al. Jerozolimskich

Poruszający dramat o intensywności najlepszego thrillera z oscarowymi kreacjami aktorskimi Brie Larson, Joan Allen i debiutującego Jacoba Tremblay’a.

Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój w którym mieszka z nią od urodzenia nie jest całym światem. Wychował się tu myśląc, że po drugiej stronie ścian jest pustka. Teraz matka decyduje się powiedzieć mu prawdę i z jego pomocą podjąć walkę o wolność. Od prawie 6 lat są tu więzieni przez człowieka, który każe nazywać się Dużym Nickiem. Izoluje ich od świata, grożąc, że próba ucieczki zostanie ukarana śmiercią. Mama obmyśla niezwykle ryzykowny plan, którego głównym bohaterem ma być właśnie Jack. Wkrótce okaże się, że nie samo odzyskanie wolności jest największym wyzwaniem, ale konieczność odnalezienia się w niej i nauka życia na nowo.
Niezwykła opowieść o wielkiej miłości matki i dziecka, która daje moc stwarzania własnego świata.


Zgodnie z ideą pokazów "Rodziny kinomaniaków", w trakcie trwania seansu, dziećmi zaopiekują się wykwalifikowani animatorzy. Podczas rezerwacji miejsc prosimy o zgłoszenie liczby dzieci, ich wieku i ewentualnych specjalnych potrzeb, tak abyśmy mogli zapewnić im jak najlepszą opiekę.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc:

mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org

tel/SMS: 669 401 401

UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji.

 

Wydarzenie na Facebooku: http://bit.ly/2pF8KPU

 

Pokaz filmu realizowany jest w ramach projektu „Rodzina Kinomaniaków” dofinansowanego ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

logo rodzina kinomaniaków             logo urząd miasta 

Galeria zdjęć

  • plakat pokój

    plakat pokój

Powrót do: Aktualności