Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Rodzina kinomaniaków - "Jak Bóg da"

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Rodzina kinomaniaków - "Jak Bóg da"

Rodzina kinomaniaków - "Jak Bóg da"

20 sierpnia (poniedziałek) godzina 17:30, pokaz filmu „Jak Bóg da" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, Kinoteka, Pałac Kultury i Nauki

 

 W gorące sierpniowe popołudnie zapraszamy na włoską komedię!

 

Opis filmu:

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, że jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać… księdzem”.

Tu kończy się tolerancja i otwartość Tommaso. Jego osobistym wrogiem staje się charyzmatyczny ksiądz Pietro, który zdaniem chirurga namieszał jego synowi w głowie. Tommaso przygotowuje iście szatański plan…

 

Zgodnie z ideą pokazów "Rodziny kinomaniaków", w trakcie trwania seansu dziećmi zaopiekują się wykwalifikowani animatorzy. Podczas rezerwacji miejsc prosimy o zgłoszenie liczby dzieci, ich wieku i ewentualnych specjalnych potrzeb, tak abyśmy mogli zapewnić im jak najlepszą opiekę.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc:

mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org

tel/SMS: 793 996 475

UWAGA! Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji. 

Pokaz filmu realizowany jest w ramach projektu „Rodzina Kinomaniaków” dofinansowanego ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

  

Galeria zdjęć

  • Plakat filmu

    Plakat filmu "Jak Bóg da"

Powrót do: Aktualności