Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Kinosfera bez barier w Poznaniu!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Kinosfera bez barier w Poznaniu!

Kinosfera bez barier w Poznaniu!

Przedpremiera filmu "Jak ojciec i syn" i to od razu z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmowe spotkanie bez barier z Japonią i rodzicielstwem.

 

Chaos w sercach i głowach

 

Taka historia z pewnością zawładnęłaby pierwszymi stronami współczesnych gazet. Przedstawiano by ją w atmosferze skandalu, sensacji, szukano by winnych… W filmie Hirokazu Koreedy niczego takiego nie ma. Jest za to przejmująca, mądra opowieść o Japonii, o czasach pośpiechu i nadmiernych wymagań, czasach wszechobecnego stresu, w których rozwija się rodzicielska miłość stojąca przed jeszcze jednym niezwykle trudnym wyzwaniem – przed koniecznością odpowiedzi na pytanie o to, co jest ważniejsze: więzy krwi czy przeżyte chwile.

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza wszystkich na pokaz „Jak ojciec i syn” Hirokazu Koreedy, obrazu nagradzanego na festiwalach filmowych na całym świecie. Film zostanie wyświetlony 10 czerwca (wtorek) w poznańskim kinie Muza (Poznań, ul. Św. Marcina 30) i będzie to pierwszy pokaz tego filmu w polskich kinach. Projekcja będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Początek o godz. 18.00.

 

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska

e-mail: ania@kulturabezbarier.org

tel: 512 396 475

 

Pokaz zostanie poprzedzony krótką rozmową o Japonii, o tamtejszej kulturze, o mieszkających tam ludziach, ich radościach i kłopotach.

Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy. Zapewniamy pętlę indukcyjną.

 

 

Zaproszenie w PJM :

 

 

 

Partnerami pokazu są: Gutek Film, Kino Muza, Future Voice System.

 

Projekcja „Jak ojciec i syn” zostanie zorganizowana w ramach projektu „Kinosfera bez barier” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

Galeria zdjęć

 • plakat filmu

  plakat filmu

 • logo Kino Muza

  logo Kino Muza

 • logo Future Voice System

  logo Future Voice System

 • logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 • logo Fundacji Zjednoczonej Kultury

  logo Fundacji Zjednoczonej Kultury

Powrót do: Aktualności