Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Język polski w 3D

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Język polski w 3D

Język polski w 3D

Zapraszamy na wydarzenia związane z językiem polskim - zarówno osoby pełnosprawne, jak i głuche (warsztaty i gra miejska), czy z niepełnosprawnością wzroku (spacer). Wszystkie wydarzenia odbywają się 29 września.O godzinie 12:00 - warsztaty z języka polskiego "Siała baba mak..." w Centrum Łowicka, zapewniamy tłumaczenie na język polski foniczny
Więcej informacji i zapisy: link lub na mail: cfg@kulturabezbarier.org

O godzinie 12:00 - gra miejska "Język polski w 3D" w pobliżu Centrum Łowicka, zapewniamy tłumaczenie na język polski foniczny.
Dla uczestników gry i zwycięzców przewidziane nagrody. Wydarzenie jest dla osób powyżej 16 roku życia. Jeśli jesteś niepełnoletni/-a, możesz wziąć udział w grze, ale z opiekunem.
Więcej informacji i zapisy: link lub na mail: cfg@kulturabezbarier.org

O godzinie 13:00 odbędzie się spacer z audiodeskrypcją - Murale i street-art Nowej Pragi
Jaki jest współczesny język miasta? Jakie słowa, kolory i kształty znaczą mury stołecznych kamienic? Na co zwracają uwagę artyści, którzy umieszczają dzieła w galerii praskich ulic i podwórek? Zapraszamy na półtoragodzinny spacer z audiodeskrypcją, spacer śladami współczesnego języka sztuki ulicy.
Spotykamy się przy wyjściu ze stacji metra Szwedzka.
Udział w spacerze jest bezpłatny, prosimy jednak o zgłoszenie chęci przybycia. Rezerwacje przyjmuje Robert Więckowski: robert@kulturabezbarier.org

O godzinie 15:30 - warsztaty z języka polskiego "Gruba ryba" w Centrum Łowicka, zapewniamy tłumaczenie na język polski foniczny.
Więcej informacji i zapisy: link lub na mail: cfg@kulturabezbarier.org

Wydarzenia są częścią projektu "Język polski w 3D" dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty - dodaj do ulubionych 2019.

Logo Narodowego Centrum Kultury i programu Ojczysty dodaj do ulubionych

Galeria zdjęć

  • Plakat projektu Język polski w 3D

    Plakat projektu Język polski w 3D

Powrót do: Aktualności