Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Inspide - ciekawe spotkania i warsztaty w PJM!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Inspide - ciekawe spotkania i warsztaty w PJM!

Inspide - ciekawe spotkania i warsztaty w PJM!

styczeń - grudzień 2015 - warsztaty, spotkania ze znanymi Głuchymi - tancerzami, dziennikarzami, fotografami...

 

 

 

KRÓTKO O INSPIDE

 

Inspide jest akcją skoncentrowaną wokół 5 osób pochodzących z różnych stron Polski. Ich celem jest zainspirowanie osób z wadą słuchu do dążenia za swoimi marzeniami poprzez ukazanie historii życia oraz opowieści o pasji naszych gości. Co niezwykłe gośćmi będą osoby z różnych stron Europy, głusi, którzy realizują swoje marzenia w rzeczywistości. Chcą oni raz na miesiąc zorganizować z nimi spotkanie w formie wykładu lub warsztatu, na którym podzielą się swoją historią, wiedzą i pasją, w której się realizują i są znani. Dziedziny, które reprezentują są bardzo szerokie począwszy od aktorstwa poprzez filmografię skończywszy na dziennikarstwie. Wydarzenia w ramach Inspide obejmą cały rok 2015 oraz 4 miasta Polski: Warszawę, Wrocław, Kraków oraz Gdańsk.

 

Wykłady będą otwarte i dostępne dla każdego dzięki zapewnieniu ze strony Inspide tłumaczy języka migowego, którzy będą dokonywać przekładu z języka migowego na foniczną formę języka polskiego. Dzięki temu możliwe będzie spotkanie, na którym nikt nie będzie odczuwał barier językowych, na czas wydarzenia świat dźwięków oraz ciszy zetkną się w jednym miejscu. Zespół Inspide wierzy, że dzięki tym spotkaniom będzie większa chęć i mobilizacja wśród osób głuchych do realizowania swoich pasji i marzeń. A my wszyscy mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom inne osoby pełnosprawne, słyszące będą mogły poznać nas z innej strony, do strony ludzi, którzy mogą wszystko oprócz słyszenia.

 

 W styczniu w programie są spotkania z Rob Royem - z głuchym aktorem i performerem. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce! Możecie przyjść - obejrzeć jego show albo poćwiczyć na warsztatach razem z nim, albo bądźcie na obu wydarzeniach, zapraszamy!

 

Zapraszamy do śledzenia FanPage Inspide oraz strony internetowej, będą tam zamieszczane wszelkie informacje na bieżąco.

 

Zobaczcie zaproszenie bezpośrednio od Rob Roy'a 

Więcej szczegółów na temat zapisów i biletów:

 

 

Galeria zdjęć

  • Logo Inspide

    Logo Inspide

Powrót do: Aktualności