Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Ekoteatr z audiodeskrypcją

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Ekoteatr z audiodeskrypcją

Ekoteatr z audiodeskrypcją

Ten spektakl może skusić wielu, bardzo wielu odbiorców sztuki. O wielbicielach teatru gotowych mierzyć się z nowymi aranżacjami wspominać nie trzeba – wiadomo, że dla nich będzie atrakcyjnie. Ale na widowni mogą, a może powinni, pojawić się również fani jazzu i Andrzeja Jagodzińskiego – muzyka w spektaklu będzie na żywo. Wreszcie ostatnia grupa – osoby kibicujące twórczości Krystyny Kofty. Sztuka to adaptacja jej dzieła.

Plakat spektaklu Fundacja Kultury bez Barier zaprasza na przygotowaną przez Ekoteatr adaptację "Pępowiny" Krystyny Kofty. Opatrzona audiodeskrypcją sztuka zostanie wystawiona 13, 14 i 16 grudnia w Mazowieckim Teatrze Muzycznym (Warszawa, ul. Żeromskiego 29). Początek o godzinie 20.00.

Bilety kosztują 15 PLN i można je kupować w kasie teatru lub poprzez stronę eventim.pl

"Pępowina" to opowieść o skomplikowanych relacjach rodzinnych, o mieszaniu się przeszłości z teraźniejszością, o zawiłościach życia i ludzkich emocjach. To sztuka, do której tekst – jak podkreśla autorka Krystyna Kofta – powstał na podstawie obserwacji codzienności, mniejszych i większych spraw angażujących ludzi, a wyrósł z chęci oswajania lęków i mierzenia się z trudnościami. Ogromną atrakcją przedstawienia będzie muzyka grana na żywo przez grupę Andrzej Jagodziński trio. Nastrój spektaklu zbudują jazzowe aranżacje muzyki Fryderyka Chopina.

Galeria zdjęć

  • Plakat spektaklu

    Plakat spektaklu "Pępowina"

Powrót do: Aktualności